خرید خانه در قبرس شمالی امن ترین کشور دنیا

قبرس شمالی امن ترین کشور دنیا

ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا خرید خانه در قبرس شمالی انتخاب خوبی است؟ چرا سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی این قدر طرفدار دارد؟  چرا بهتر است برای مهاجرت به امن ترین نقطه دنیا قبرس شمالی را انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال خوب است بدانید که قبرس شمالی جزیره‌ای سراسر تاریخی است. جزیره قبرس یکی از جادویی‌ترین مکان‌های دنیاست و قبرس شمالی بخشی از این جزیره پر رمز و راز است! که عطر و بوی مدیترانه در آن موج می‌زند. با سفر به بهشتی‌ترین بخش مدیترانه، بناهای تاریخی با بیش از ۱۰ هزار سال پیشینه، میراث فرهنگی برجسته، گنجینه‌های باشکوه

دلایل امنیت در قبرس شمالی:

در حال حاضر قبرس شمالی به عنوان امن ترین نقطه دنیا شناخته شده است. خرید ملک در قبرس شمالی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد دارند در محیطی امن و زیبا زندگی کنند. خوب است بدانید که نرخ جرم و جنایت در این جزیره کوچک مدیترانه به اندازه کم است که به عنوان امن ترین کشور کوچک جهان شناخته می شود.

کشور قبرس شمالی یک مرکز مهم در قلب دریای مدیترانه محسوب می‌شود. این کشور در تقاطع اروپا و آفریقا و آسیا قرار دارد. روبرویی با افراد در حال پیاده روی در اولین ساعات روز و آخرین ساعات شب در خیابانها اصلا عجیب نیست. افراد معمولا بیشتر در خطر آفتاب سوختگی قرار دارند تا مواجه شدن با دزدی و یا جرائم دیگر. سبک زندگی مردم قبرس شمالی یکی دیگر از عوامل ایجاد احساس امنیت در بین ساکنین است. ازین پس دیگر خبری از مشکلات زندگی در شهرهای بزرگ نیست. ترافیک، آلودگی هوا و آلودگی های صوتی را به طور کلی از یاد میبرید. اگر از دید دیگر به امنیت کشور قبرس نگاه کنیم این کشور یکی از جزایر بزرگ دریای مدیترانه است. امنیت قبرس چنان زیاد است که می توان درب منزل را قفل نکرد. علت این است کشور قبرس از نظر سیاسی با هیچ کشوری درگیری نداشته و از طرفی کشوری توریستی و دانشجویی است و بیشتر جمعیت آن را دانشجویان و مسافران تشکیل میدهند، همین امر باعث بالا رفتن امنیت قبرس و انتخاب این کشور به عنوان مقصد گردشگری و تحصیل افراد بسیاری شده است. برای اطمینان از صحت این نوشته برخی آمار ها را در مورد امنیت کشور قبرس بررسی می کنیم تا متوجه شوید چرا برای خرید خانه در قبرس شمالی انتخاب مناسبی است.

چرا خرید خانه در قبرس شمالی؟

بر اساس تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۶ در مورد امنیت کشورهای جهان صورت گرفت کشور قبرس رتبه اوّل را در آمار امینت پیاده روی تنها در روز و رتبه دوم جهان را در آمار امنیت پیاده روی تها در روز بدست آورد. پس قطعا خرید ملک در قبرس انتخاب مناسبی است برای شما و خانواده تان تا در آرامش و امنیت زندگی کنید.

پس به سادگی می‌توان به این نتیجه رسید که مهاجرت به قبرس شمالی می‌تواند گزینه خوبی باشد زیرا یک مکان بسیار امن برای زندگی محسوب شود. در این کشور برای کودکان بهترین سیستم‌های امنیتی دیده می‌شود به طوریکه کودکان می‌توانند وارد حیطه تحصیل و رشد شوند و هیچ تهدیدی شامل حال آنها نشود. بانوان به هیچ عنوان در این کشور درگیر بی‌امنی نیستند و می‌توانند با خیالی راحت مشغول به کار شوند. دزدی در کشور قبرس شمالی وجود ندارد. در این کشور هیچ کس به شما تعرض نخواهد کرد. رتبه امنیت کشور قبرس شمالی روز به روز بیشتر می‌شود و خوشبختانه گزینه خوبی برای زندگی است.

امنیت مالی در قبرس شمالی

باتوجه به شرایط آب و هوایی و سایت‌های گردشگری، تاریخی و صنایع دستی قبرس شمالی؛ این کشور دارای پتانسیل فوق العاده‌ای در زمینه صنعت توریسم است! از آنجایی که تبلیغات وسیعی از جانب دولت این کشور، در زمینه امنیت مالی انجام میشود؛ این صنعت در حال رشد روز افزون است.

سالانه توریست‌های زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.همچنین در بخش‌های مختلف (تجارت، واردات و صادرات) نیز از امنیت مالی بسیار خوبی برخوردار است. از آنجاییکه قبرس شمالی یک کشور صنعتی نیست، بنابراین مهارت‌های شغلی در زمینه تولید و صنعت در این کشور کمتر دیده میشود. اما در زمینه تجارت و بازرگانی رشد قابل توجهی داشته است. سیستم مالیاتی نیز در قبرس شمالی بسیار ساده است به همین دلیل نیازی نیست افراد در بخش مالیات هزینه زیادی متحمل شوند. در نهایت، مهاجرت به قبرس شمالی با سرعتی نه چندان تند و بدور از استرس مانند رودخانه‌ای آرام ولی روان در جریان است. تجربه آن میتواند مسیر زندگی اغلب انسان‌ها را تا حد زیادی دچار تغییراتی عمیق کند تا جایی که ممکن است حتی نتوانید بیش از چند روز سبک زندگی در شهرهای پر هرج و مرج و شلوغ را تاب بیاورید. امنیت قبرس شمالی بدون شک یکی از مهمترین موضوعاتی است که همیشه در مورد این کشور زیبا مورد بحث بوده به طوریکه افراد زیادی به سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی مشغول هستند.

اگر شما هم قصد دارید نسبت به سرمایه گذاری و خرید خانه در قبرس شمالی اقدام کنید، همین حالا با همکاران ما در موسسه مهاجرتی اندیشه کو تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا مقاله های مورد نظر خود را ببینید.
آیا با قوانین و مقررات استفاده از سایت مهاجرتی اندیشه موافقت میکنید؟