خرید ملک کشور پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک کشور پرتغال یکی از راه های دریافت اقامت در این کشورعضو اتحادیه اروپا می باشد که از این طریق بدون حاشیه و راحت می توانید اقامت دائم دریافت کنید. موقعیت کشور پرتغال به لحاظ جغرافیایی در جنوب غربی قاره‌ اروپا در پایین ترین قسمت قاره قرار دارد. این کشور امن و خوش آب و هوا بسیار زیبا و مقصد خوبی برای مهاجرت افراد مختلف است. مقاصد فراوان گردشگردی طبیعی و تاریخی دارد که نظر افراد را برای سفر به خود جلب می کند.

خرید ملک در کشور پرتغال

موقعیت کشور پرتغال

آب و هوای غالب کشور پرتغال مدیترانه ای است و یکی از گرم ترین کشورها در اروپا به حساب می آید. این کشور مرز مشترک با کشور اسپانیا دارد و در مجاورت آبهای اقیانوس اطلس قرار گرفته است. جزایر زیبایی همچون جزایر مادیرا و آزور که در اقیانوس اطلس واقع شده اند در کشور پرتغال قرار دارند.

وسعت کشور پرتغال 92 هزار و 212 کیلومتر مربع است که می توان گفت به نسبت یک کشوری کوچک است و جمعیتی بالغ بر 11 میلیون نفر دارد که با زبان پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند. شهر لیسبون پایتخت کشور پرتغال و واحد پول آن یورو می باشد.

لازم به ذکر است که دین رسمی در کشور پرتغال مشخص نشده ولی بیش از 84 درصد از مردم پیرو دین مسیح و مذهب کاتولیک هستند.

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

از تمام نقاط دنیا، به خصوص ایران می توان با خرید خانه و ملک در پرتغال اقامت دریافت کرد. این شرایط برای افرادی که سرمایه دار هستند یک شرایط خوب و استثنایی برای دریافت اقامت کشور پرتغال می باشد. خرید ملک در کشور پرتغال نه تنها یک راه برای مهاجرت به یک کشور اروپایی و دریافت اقامت است بلکه یک سرمایه گذاری ایده آل و عالی می باشد.

خرید ملک به تنهایی نمی تواند موجب دریافت اقامت شود و برای مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت پرتغال لازم است فرد متقاضی یک دوره 2 هفته ای را در این کشور بگذراند. با این روند فرد می تواند اقامت و ویزای این کشور را دریافت کند. اقامت دائم، 5 سال بعد از سرمایه گذاری صورت می گیرد.

با خرید ملک در پرتغال شما می توانید از امکاناتی همچون سفر نامحدود و مجانی و زندگی در یک کشور اروپایی امن و تحصیل در مدارس و دانشگاه های معتبر کشور پرتغال, اشتغال به کار در کشور پرتغال بهره مند شوید.

همچنین بخوانید : ویزای کادر درمان کشور سوئد

نکات مثبت اقامت کشور پرتغال با سرمایه گذاری در ملک

زمانی که شما برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنید باید اطلاعات کامل و یک راهنمای متخصص داشته باشید تا بتوانید بهترین سرمایه گذاری را تجربه کنید. متخصصان شرکت مهاجرتی اندیشه می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

خرید ملک در کشور پرتغال این امکان را برای شما فراهم می کند تا از امکانات شهروندی این کشور برخوردار شوید. در کنار اینکه می توانید تجربه لذت بخشی از زندگی، کار، تحصیل و آرامش در این کشور اروپایی را همه در کنار هم داشته باشید، سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا یکی دیگر از مزایای اخذ اقامت کشور پرتغال می باشد.

یکی از نکات مثبت خرید ملک در پرتغال دریافت ویزای طلایی می باشد که با ویزای طلایی و گرفتن پاسپورت پرتغال، دولت این کشوراقامت برای فرد سرمایه گذار و خانواده ایشان را فراهم می کند.

مراحل سرمایه گذاری در پرتغال

ابتدا با خرید ملک به فرد اقامت 2 ساله با ویزای طلایی داده می شود و بعد از پایان 2 سال شخص می تواند درخواست اقامت دائم خود را اعلام کند. در صورتی که تمام شرایط و قوانین را رعایت کرده باشید به شما ویزای کشور پرتغال تعلق می گیرد. نکته ای که جالب است بعد از خرید ملک و زندگی در این کشور و گذشت 6 سال از خرید ملک سرمایه شما رشد کرده و شما امکان فروش ملک خود را دارید.

فروش ملک شما بعد از شش سال نمی تواند منجر به لغو اقامت شما شود و این موضوع یک مزیت بسیار مهم به حساب می آید.

موارد سرمایه گذاری در پرتغال با خرید ملک

سه بازه مبلغی و جغرافیایی برای خرید ملک در پرتغال وجود دارد که به شرح زیر است:

کمترین مبلغی که می توانید هزینه کنید و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور پرتغال داشته باشید از 285 هزار یورو و خرید ملک در مناطق خودمختار آزور و مادیرا است که به لحاظ جمعیتی کم تراکم می باشد.

پلن بعدی که می توانید داشته باشید از 355 هزار یورو شروع می شود که با این مبلغ می توانید در شهر که قدمت زیادی دارد سرمایه گذاری کنید. پلن نهایی شما می توانید با 500 هزار یورو در هر منطقه ای هر ملکی که پسند کردید را بخرید و سرمایه گذاری کنید.

کسانی که ملک در پرتغال خرید می کنند می توانند ملک خود را اجاره دهند، واز آن در آمد یورویی کسب کنند .

در نهایت با انتخاب یکی از پلن های بالا هم سرمایه خود را چند برابر می کنید و هم اقامت پرتغال را دریافت خواهید کرد.

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

موارد لازم برای خرید ملک در پرتغال

هر فرد که دارای سرمایه لازم برای خرید ملک در کشور پرتغال باشد می تواند برای برنامه ویزای طلایی پرتغال اقدام کند و در این راستا باید مدارک زیر و شرایط لازم را داشته باشد. این مدارک بنا به سطح سرمایه گذاری باید متفاوت است.

  • ملک خریداری شده را شش سال باید نگه دارید.
  • سرمایه و پول را از کشور خود باید به کشور پرتغال ببرید.
  • یک سند معتبر و اقامت قانونی برای ورود به پرتغال باید ارائه دهید.
  • فرد باید از لحاظ اخلاقی و سابقه پاک و مورد تایید مراجع مرتبط باشد.
  • برای حداقل یک دوره 14 روزه ،متناوب یا متوالی، در هر دوره ویزا 2 ساله ،برای اقامت در پرتغال حضور داشته باشد.

همچنین بخوانید : شرایط ویزای تحصیلی آلمان

چه کسی شرایط اقامت با خرید ملک در پرتغال را دارد؟

هر فردی که دارای تمکن مالی و در کشور غیر اروپایی است می تواند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کشور پرتغال اقدام کند.

برای گرفتن گلدن ویزا پرتغال می توانید وکیل بگیرید، یا از مشاوران ما در شرکت مهاجرتی اندیشه مشاوره تخصصی دریافت کنید. زیرا اقدام بدون داشتن اطلاع از قوانین حاکم در این کشور و اشتباه در خرید ملک ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه تان شود و در این مسیر شکست خورده شوید که جبران آن خسارت بسیار سخت است.

هزینه خرید ملک در کشور پرتغال

به غیر از هزینه هایی مانند خرید خانه، هزینه های دیگری مانند پیش پرداخت ملک نیز وجود دارد.

هزینه هایی که به خرید ملک در پرتغال مربوط می شود:

1ـ هزینه خرید ملک طبق پلن های گفته شده می باشد.

2ـ حق تمبر همراه با مالیات مربوط به انتقال ملک که باید توسط سرمایه گذار پرداخت شود.

3ـ هزینه گرفتن ویزای طلایی فرد که باید در نظر گرفته شود.

4ـ هزینه وکیل یا مشاور تخصصی که در تک تک مراحل همراه شما باشد.

لازم به ذکر است که هر دو سال یک بار نیاز به تمدید ویزای طلایی است که هزینه تمدید آن هر دو سال یک بار 5% از قیمت اولیه انجام می شود.

بعلاوه هزینه های جانبی رسیدگی به درخواست و تمدید 533,90 یورو برای متقاضی اصلی به علاوه 8330 برای هر یک از افراد خانواده باید پرداخت کنید.

نتیجه گیری

یکی از روش های سریع و راحت مهاجرت به اروپا و گرفتن اقامت کشور پرتغال خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور است. ولی چیزی که حائز اهمیت است این می باشد که از این طریق شما می توانید زندگی و کار و تحصیل در یک کشور پیشرفته و اروپایی را تجربه کنید که بسیار لذت بخش است. حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در پرتغال 280 هزار یورو می باشد، اگر شما این امکان را دارید می توانید اقامت پرتغال را از طریق سرمایه گذاری تجربه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در شرکت مهاجرتی اندیشه تماس داشته باشید.

خوشحال میشیم به این محتوا امتیاز بدید
اگر نیاز به مشاوره دارید کافیه فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + دوازده =

نحوه دریافت ویزای کادر درمان

ویزای کادر درمان نروژ

اخذ ویزای کادر درمان نروژ یکی از راه های مهاجرت است که پزشکان و پرستاران از این طریق می توانند

هزینه مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی به فنلاند یکی از موضوعات پرطرفدار و محبوب، مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند است زیرا کشور فنلاند بسیار

تحصیل در دبیرستان های مجارستان

شرایط تحصیل در مجارستان

شرایط تحصیل در مجارستان نظام آموزشی مجارستان تا دوره متوسطه برای تمام افراد اجباری و رایگان می باشد. دانشجو بعد

Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
ما از داده های شما مانند نام و ایمیل برای اهداف بازاریابی استفاده خواهیم کرد