مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری یکی از موضوعاتی است که شاید مورد توجه خیلی از افراد باشد. مهاجرت یکی از مقوله هایی است که امروزه بیشتر افراد با آن سر و کار دارند. مهاجرت ممکن است بر اثر عواملی مانند اوضاع نا به سامان جامعه، جنگ و یا تحصیل و دیگر دلیل های موجود صورت بگیرد. در نتیجه انسان ها برای وضعیت بهتر و بالا بردن سطح علم و دانش به علاوه رفاه زندگی مهاجرت می کنند.

مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری

مهاجرت به مجارستان چه شرایطی دارد؟ از چه طریقی می توان مهاجرت کرد؟ در صورتی که شما دانشجو هستید و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارید، می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی و یا بورسیه به خارج از کشور مهاجرت کنید.

اما اگر قصد سرمایه گذاری و مهاجرت را به صورت همزمان دارید، خرید ملک یا زمین می توانید راه حل مناسبی باشد. اما قبل از هر چیز می بایست کشورهایی را که از طریق خرید ملک به شما اقامت می دهند، بشناسید. کشور مجارستان یکی از این کشورها است که می توان از طریق خرید ملک به این کشور مهاجرت کرد. اما چگونه می توان از طریق خرید ملک در مجارستان، اقامت گرفت؟ با ما همراه باشید تا توضیحات کامل تری در این زمینه ارائه دهیم.

مهاجرت به مجارستان با خرید ملک چگونه است؟

مجارستان کشوری واقع در اروپای شرقی-مرکزی و زبان این کشور مجارستانی است. این کشور همچنین عضو ناتو و اتحادیه اروپا است. مجارستان یکی از کشور های دانشجو پذیر در اروپا محسوب می شود زیرا سالانه تعداد زیادی از دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند.

مجارستان دارای آب و هوای معتدل است؛ اگر تمایل به زندگی در کشوری با آب و هوای معتدل دارید، این کشور می تواند مقصد مناسبی برای شما باشد. اما ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که مهاجرت به مجارستان با خرید ملک چگونه است؟ خوب است بدانید یکی از بهترین روش ها برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت، خرید ملک در کشورهای خارجی است.

داشتن اقامت موقت یا دائم در مجارستان مزیت های زیادی دارد. یکی از این مزایای این است که برای سفر به کشورهای شینگن نیاز به ویزا ندارید. همچنین می توانید به تمام کشورهای اروپایی سفر کنید. اقامت ها در این کشور معمولا 2 ساله هستند. در صورت اتمام زمان اقامت می توانید برای تمدید آن اقدام کنید. با ماندن در این کشور به مدت 5 سال، می توانید برای گرفتن اقامت دائم اقدام کنید. به علاوه اگر 8 سال در این کشور اقامت قانونی داشته باشید، می توانید تابعیت و پاسپورت کشور مجارستان را دریافت کنید.

پس از اخذ پاسپورت این کشور، می توانید بدون ویزا به تعداد زیادی از کشورها سفر کنید. نکته حائز اهمیت این است که شما از طریق خرید ملک با توجه به افزایش قیمت ها می توانید به سود مالی برسید.

سرمایه گذاری در مجارستان به چه صورت است؟

شاید این سوال برای شما مطرح باشد که برای مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری چه باید کرد؟ در صورتی که قصد دارید از طریق سرمایه گذاری مهاجرت کنید، لازم است شاخص های اقتصادی آن را چک کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید. با سرمایه گذاری با دانش و اطلاعات کافی می توانید سود خوبی به دست آورید. سرمایه گذاری را می بایست از طریق افراد متخصص و کاربلد انجام داد. پس ضروری است تا با وکلای ماهر موسسه مهاجرتی اندیشه در این زمینه مشورت کنید.

تنها در این صورت است که می توانید سرمایه خود را حفظ کنید. مدنظر داشته باشید که نرخ مصادره اموال از مهم ترین موضوعات در شاخص استانداردهای سرمایه گذاری یک کشور است. این شاخص تمام قانون های مربوط به مصادره اموال افراد خارجی را برای شما شرح می دهد.

ممکن است دولت یک کشور سرمایه یک فرد خارجی را مصادره کند و هیچ گونه خسارتی به فرد مورد نظر تعلق نگیرد. نرخ این شاخص بین 1 تا 7 در نظر گرفته شده است. کشور مجارستان جزو کشورهایی است که این شاخص با سرمایه گذاری در آن 2 درصد است. همچنین یکی دیگر از شاخص های مهم برای مهاجرت نرخ کنترل فساد است.

این نرخ به شما نشان می دهد تا دولت و نظام قضایی آن چه برخوردی با سرمایه داران خارجی دارند. این نرخ برای کشور مجارستان در سال های قبل صفر بوده است. یعنی این کشور کنترل خوبی روی دولت و نظام های قضایی به علاوه برخورد آن ها با خارجی ها دارد. در نتیجه مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک می تواند برای هر کسی سودآور باشد.

نرخ تورم در این کشور 3.3 درصد از میان جهانی پایین تر است. نرخ مالیات در این کشور نیز در سال 2020 حدود 15 درصد اعلام شده است. اما چگونه می توان به این کشور از راه قانونی مهاجرت کرد؟ مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری چکونه انجام پذیر است؟

چه کسانی واجد شرایط مهاجرت به مجارستان هستند؟

برای مهاجرت به مجارستان، سه راه وجود دارد که در حال حاضر تنها دو راه امکان پذیر است. یکی از این راه ها دریافت اقامت از طریق خرید ملک است. برای این که در این کشور ملک بخرید ابتدا نیاز است که اقامت آن را دریافت کنید. در غیر این صورت شخص قادر به خرید ملک نیست.

یکی دیگر از راه هایی که به کمک آن می توان اقامت گرفت، ثبت شرکت است. کارآفرینی یکی از بهترین روش های مهاجرت است. برای مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت، لازم است ابتدا شرکت را ثبت کنید که حدود 2 الی 3 هفته زمان می برد.

در مرحله بعد بیزنس پلن خود را ارائه دهید. در مراحل بعدی نیز نیاز است تا ملزومات شروع یک شرکت کاری را فراهم کنید. هزینه های خرید ملک در این کشور نسبتا خوب است. البته قیمت ها با توجه به موقعیت مکانی آن متفاوت است. به طور مثال خانه ای که در شهرهای بزرگ قرار دارد، گران تر از خانه هایی است که در حومه شهر هستند.

مشاوره در خصوص مهاجرت به مجارستان با خرید ملک

همان طور که گفتیم یکی از بهترین راه ها برای اخذ اقامت مجارستان، خرید ملک است. اگر به صورت دائم 5 سال در این کشور اقامت کنید، می توانید برای گرفتن اقامت دائم اقدام نمایید. به علاوه اگر 8 سال در این کشور اقامت قانونی داشته باشید، می توانید برای گرفتن تابعیت و گرفتن پاسپورت مجارستانی اقدام کنید.

در صورتی که می خواهید به مجارستان مهاجرت کنید و در آن کشور ملکی بخرید، برای جلوگیری از ضرر مالی بهتر است با مشاورین و وکلای موسسه مهاجرتی اندیشه تماس بگیرید تا بهترین خرید و سرمایه گذاری را تجربه کنید. همچنین می توانید برای اطلاع از مهاجرت به مجارستان با خرید ملک و سرمایه گذاری از طریق فرم درخواست مشاوره تخصصی، با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید تا مقاله های مورد نظر خود را ببینید.