مهاجرت به پرتغال

پرتغال

کشور های اروپایی یکی از مکان هایی اند، که امروزه افراد زیادی به دنبال مهاجرت به آن ها هستند. به خصوص کشور هایی که در غرب اروپا قرار دارند. این کشور ها به دلیل فقر کم، اقتصاد با ثبات، نرخ بیکاری پایین بسیار مورد توجه مهاجران اند. به علاوه نرخ رشد جمعیت منفی باعث می شود تا این کشور نیروی کار کمی در دست داشته باشند. یکی از کشور های اروپایی که امروزه بسیار مورد توجه است پرتغال می باشد. در ادامه قرار است بیشتر در مورد این کشور به علاوه راه های مهاجرت به آن صحبت کنیم. پس در ادامه همراه ما در موسسه مهاجرتی اندیشه باشید.

درباره کشور زیبای پرتغال

کشور پرتغال در جنوب غربی اروپا واقع است. این کشور جزو کشور های عضو اتحادیه اروپا و ناتو می باشد. به علاوه این کشور جزو کشور های پرجمعیت اروپا به شما می رود زیرا جمعیتی حدود 10.5 میلیون نفر دارد. این کشور با نام جمهوری پرتغال بیشتر شناخته شده است. پایتخت آن شهر لیسبون است.

زبان رسمی این کشور پرچوگیز یا همان پرتغالی است. حکومت این کشور به صورت جمهوری پارلمانی می باشد و رئیس جمهور آن در حال حاضر مارسلو ربلو دی سوسا است. به علاوه نخست وزیر کشور نیز آنتونیو کوستا می باشد. واحد پول در این کشور نیز یورو است. این کشور نیز جزو کشور های توسعه یافته و مدرن اروپا محسوب می شود.

دین اکثر مردم در اروپا مسیحی ولی از شاخه های مختلف هستند. در نتیجه بیشتر مردم این کشور نیز مسیحی می باشند. مسیحیان مقیم این کشور از شاخه کاتولیک می باشند. اسپانیا و پرتغال در غربی ترین قسمت اروپا واقع شده اند. به دلیل این که این دو کشور تنها همسایه های یکدیگر هستند به آن ها شبه جزیره ایبری می گویند.

این کشور در کناره اقیانوس اطلس واقع شده است. همچنین جزایر مادیرا و آرور جزو خاک این کشور محسوب می شوند. یکی از شغل های پردرآمد در این کشور دریانوردی است. به علت این که این کشور در کنار اقیانوس اطلس قرار دارد افراد زیادی به شغل های مربوط به دریا و اقیانوس می پردازند.

در دهه های پیشین این کشور حکومت پادشاهی داشت اما پس از فرار شاه پرتغالی نظام حکومتی این کشور به جمهوری تغییر پیدا کرد. این کشور رودخانه های زیادی دارد، که از آن ها نیز استفاده های فراوانی می شود. اقتصاد این کشور بر پایه شراب سازی و فروش محصولات دریایی به خصوص ساردین است، این کشور همچنین مکان های تاریخی زیبایی دارد.

مهاجرت به پرتغال از طریق چه روش هایی امکان پذیر است؟

برای علاقه مندان به مهاجرت شاید سوال باشد که مهاجرت به پرتغال از طریق چه روش هایی امکان پذیر است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوال بپردازیم.

این کشور به دلیل هزینه های زندگی پایین تر نسبت به دیگر کشور های اروپایی، کشوری بسیار مناسب برای مهاجرت می باشد. برای مهاجرت به این کشور نیز می توانید از طریق راه های تحصیل، سرمایه گذاری، کار، خرید ملک و غیره اقدام کنید.

امروزه این روش ها بهترین راه های موجود برای مهاجرت به هر کشوری می باشد. یکی از بهترین روش های موجود نیز مهاجرت کاری است. مراحل صدور ویزای کار در این کشور نسبت به دیگر کشور ها پیچیده تر است. برای این که به این کشور مهاجرت کنید ابتدا لازم است تا از طریق سایت های کاریابی موجود برای هر کشوری کارفرمایی پیدا کنید.

کارفرما در مهاجرت نقش اسپانسر را دارد. زیرا برای این که به این کشور سفر کنید ابتدا نیاز به دعوت نامه کاری از شرکت مربوطه برای اخذ ویزای کاری دارید. در صورتی که بتوانید ویزای کاری این کشور را اخذ کنید در زمانی کوتاه حدود 2 تا 5 ساله می توانید اقامت این کشور را نیز دریافت کنید.

دو نوع ویزای کاری برای مهاجرت وجود دارد. job offer  و job seeker.  ویزای جاب آفر همانطور که از نامش پیداست توسط کارفرمای مربوط به شما پیشنهاد داده می شود تا آن را قبول کنید. ویزای جاب سیکر نیز ویزایی است که از طریق آن، به کشور مربوطه می روید و در آنجا به صورت حضوری به دنبال شغل می گردید. ویزای جاب سیکر در کشور های اروپایی بسیار محدود است. به همین علت بهترین راه برای دریافت ویزای کاری کشور پرتغال ویزای جاب آفر می باشد. در ادامه نیز به راه های دیگر مهاجرت به این کشور خواهیم پرداخت.

چگونه می توان ویزای تحصیلی کشور پرتغال را دریافت کرد؟

تحصیل کردن در کشورهای دیگر یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت است. زیرا با استفاده از این روش شما می توانید از دولت حقوق دریافت کنید همچنین به تحصیلاتتان نیز بپردازید. سالانه تعداد بسیار زیادی دانشجوی خارجی به این کشور سفر می کند.

هزینه زندگی دانشجویی در این شهر حدود 2000 تا 2500 یورو است. این مبلغ در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی بسیار ناچیز است. دانشگاه های این کشور نیز جزو دانشگاه های خوب دنیا هستند و سطح علمی قابل قبولی دارند. تدریس در دانشگاه ها به زبان انگلیسی انجام می شود که این موضوع یک مزیت بزرگ برای این کشور محسوب می شود. زیرا دانشجویان خارجی بدون دغدغه زبان می توانند به تحصیل در این کشور بپردازند.

دانشجویانی که برای تحصیل به این کشور می روند می توانند در زمان تحصیلشان به کشور های عضو شنگن سفر کنند. زیرا کشور پرتغال جزو کشور های عضو شنگن است. بورسیه تحصیلی نیز در این کشور برای دانشجویان وجود دارد. به علاوه بورسیه تحصیلی می تواند کمک بزرگی در هزینه های دانشجویان خارجی باشد.

مهاجرت به کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

اگر سرمایه مناسبی برا خرید ملک یا سرمایه گذاری در کشور های خارجی دارید می توانید از این طریق نیز به کشور های اروپایی از جمله این کشور سفر کنید. این روش یکی از روش هایی است که به آسانی می توان از طریق آن اقامت دریافت کرد. شما می توانید علاوه بر این ها با استفاده از ثبت شرکت یا سرمایه گذاری در بخش های دولتی برای خود اقامت بگیرید. پس شما از این طریق راه های زیادی پیش رو دارید. امیدواریم این بخش توانسته باشد تا به تصمیم گیری شما درباره مهاجرت به این کشور کمک کرده باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی اندیشه در ارتباط باشید.

اگر نیاز به مشاوره دارید کافیه فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن

نحوه دریافت ویزای کادر درمان

ویزای کادر درمان نروژ

اخذ ویزای کادر درمان نروژ یکی از راه های مهاجرت است که پزشکان و پرستاران از این طریق می توانند

هزینه مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی به فنلاند یکی از موضوعات پرطرفدار و محبوب، مهاجرت تحصیلی به کشور فنلاند است زیرا کشور فنلاند بسیار

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک کشور پرتغال

خرید ملک کشور پرتغال یکی از راه های دریافت اقامت در این کشورعضو اتحادیه اروپا می باشد که از این

Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
ما از داده های شما مانند نام و ایمیل برای اهداف بازاریابی استفاده خواهیم کرد