ویزای کارآفرینی کانادا

ویزای کارآفرینی کانادا

سرمایه‌گذاری در آینده، رویای کسب و کار را به حقیقت تبدیل کنید"

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین روش­‌های مهاجرت به این کشور است. این ویزا در ارتباط با استان­ های مختلف کشور کانادا است و به همین علت به آن مهاجرت استانی یا PNP گفته می­شود. افراد برای گرفتن این نوع ویزا باید از طریق استان موردنظر خود پرونده تشکیل دهند. این نوع ویزا در مقایسه با برخی دیگر، مزایای قابل­ توجهی دارد. از جمله این که فرد می ­تواند اقامت دائم کشور کانادا را دریافت نماید. بسیاری از افراد ترجیح می­دهند تا خانواده­ خود را همراه با خود داشته باشند. 

اخذ ویزای کارآفرینی کانادا

مهاجرت کارآفرینی کانادا به شما اجازه می­دهد تا همسر و فرزندانتان را نیز با خود به همراه ببرید. البته باید به این نکته نیز اشاره نمود که فرزندان شما باید زیر سن قانونی باشند. برای اخذ ویزای موقت کشور کانادا نیاز به مراجعه­ حضوری نیست و می­توانید به­ صورت آنلاین اقدام نمایید. برای مهاجرت  کارآفرینی کانادا نیازی نیست که ب­صورت حضوری به کنسول گری مراجعه کنید. برای انجام مراحل قانونی کار خود می­‌توانید به دفاتر ذیصلاح کارآفرینی برای برنامه‌های استانی مراجعه نمایید. به این ترتیب پرونده­ شما برای بررسی‌های بعدی به استان موردنظر فرستاده می­ شود و مراحل اخذ ویزا مرحله به مرحله پیش می­ رود.

پیوستن به آینده‌ای خلاقانه و موفق در سرزمین فرصت‌ها

واجبات اخذ ویزا کارآفرینی

برای اخذ این نوع ویزا، باید ایده­ خلاقانه و خوبی داشته باشید که از طریق آن بتوانید در این کشور اشتغال­ زایی کنید وبه کسب درآمد نیز بپردازید. پس از آن که از سمت دولت کانادا تایید شدید، می­توانید با شرکت­ های خصوصی که در این کشور مشغول به­ کار هستند، همکاری داشته باشید و از وام­ های دولتی و سایر وام­ ها در این کشور بهره ­مند گردید. در این مسیر نیز می­توانید از مشاوران و کارشناسان مجرب نیز کمک بگیرید تا در مسیر درست خود گام بردارید. برای آن که بتوانید ویزای کارآفرینی را دریافت نمایید و در آن کشور به اشتغال ­زایی بپردازید، باید سرمایه­ کافی داشته باشید و با توجه به شرایطی که با آن مواجه می­‌شوید قدرت ریسک داشته باشید. هم­چنین باید مهارت و تجربه­ کافی را در امور مدیریتی و مدیریت کسب و­کار داشته باشید تا بتوانید در کنار مشکلات احتمالی به بهترین شکل ممکن پیش بروید. دولت کانادا میزان سرمایه و مهارت شما را بررسی خواهد کرد. هم­چنین ایده و طرح شما را مورد ارزیابی قرار می­دهد تا بتواند با اطمینان بیش­تری این ویزا را به شما اعطا کند. پس از آن که موارد گفته شده توسط دولت کانادا تایید شد، ویزا و اقامت دائم کشور کانادا در اختیار شما قرار خواهد گرفت. می ­­توانید پیش از آن که برای سرمایه گذاری در کانادا و گرفتن ویزا اقدام کنید، ایده و طرح کارآفرینی و استارتاپ خود را با مشاوران دیگر مطرح کنید و تا جایی که نیاز به اصلاح دارد، آن را بررسی کنید تا احتمال اخذ ویزا بالاتر رود.

مهاجرت کارآفرینی به کانادا؛ راهی برای خلق رویای کسب و کار و پیروزی در بازار جهانی

شرایط اخذ ویزای کارآفرینی کانادا

  • راه‌اندازی یک بیزنس جدید یا خرید یک بیزنس فعال مورد نیاز در جامعه
  • همراه داشتن نامه پشتیبانی از سازمان یا مجموعه مورد نظر
  • تسلط به زبان انگلیسی و در مواردی فرانسه و اثبات آن
  • حداقل سرمایه مورد نیاز برای اقامت و زندگی در کانادا

راهی جدید به موفقیت و رویای کسب و کار

نکات مهم برای مهاجرت کارآفرینی کانادا

قبل از هر کاری استان مورد علاقه خود را برای مهاجرت کارآفرینی کانادا انتخاب کنید. با انتخاب منطقه مورد نظر، شما می توانید شرایط مختلف آن را بررسی کنید و به دنبال آماده کردن مدارک باشید. با داشتن تمکن مالی، سطح تحصیلات مناسب، مدرک زبان و مدارک هویتی، می توانید برای برنامه های مختلف اپلای کنید. دقت داشته باشید که طرح تجاری شما باید سودآور باشد و برای منطقه مورد نظر ارزش اقتصادی بالایی به همراه آورد. بیزینس پلن یا بیزینس پروپوزال از جمله مهم ترین مدارک است که شما باید در مرحله اولیه آن را آماده کنید. دقت داشته باشید که برای آماده کردن این مدرک نیاز به تحقیقات دقیق در بازار است و بهتر است نوشتن آن را به یک متخصص مهاجرت بسپارید.

مهاجرت کارآفرینی به کانادا؛ بهترین فرصت برای رشد کسب و کار

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.