کشور مقصد را انتخاب کنید و ادامه مسیر را به گروه مهاجرتی ما بسپارید

کشور مقصد را انتخاب کنید و ادامه مسیر را به گروه مهاجرتی ما بسپارید

مشاوره مهاجرت

مرجع اطلاعات مهاجرتی و خدمات مشاوره ای اندیشه با مجرب ترین مشاوران و وکلا درخدمت شماست

موسسه مهاجرتی اندیشه با داشتن یک تیم قوی و با مهارت سعی دارد شما عزیزان را در مسیر مهاجرت به بهترین روش یاری کند تا به درستی در این راه قدم بردارید. وکلای ما درنظر دارند که با دانش بالا و کامل در زمینه های مهاجرتی به شما کمک کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. ما به واسطه همکاری با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و امور کاریابی مرتبط با مهاجرت به کشورهای مختلف به هموطنان مان بهترین مشاوره را ارائه می دهیم.

از خدمات ما در شرکت مهاجرتی اندیشه ارائه مشاوره مهاجرتی می باشد و اگر شما برای کارهای مهاجرتی یا اقامتی خود در کشورهای مختلف اروپایی نیاز به راهنمایی داشته باشید ما می توانیم همراه شما باشیم تا راه رسیدن را برایتان هموار کنیم. شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، اخذ ویزای کادر درمان و انتخاب کشور مقصد با ما در ارتباط باشید.

 کشور های اروپایی از جمله گزینه هایی است که افراد تمایل دارند از طریق تحصیل یا کار و سرمایه گذاری به آن کشورها مهاجرت کنند. ما می توانیم وکلای برگزیده و کار بلد مجاز و وکلای محلی هر کشوری را که شما به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اید را به شما معرفی کنیم.