مهاجرت از طریق ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از بهترین و آسان ترین روش های سرمایه‌گذاری و مهاجرت به اروپا است. برخی از اوقات مهاجرت به یک کشور دیگر می‌بایست در کشور موردنظر سرمایه‌گذاری نمایید؛ اما ممکن است با هزینه بسیار پایین‌تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمایید. در این مطلب به بررسی اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت می‎پردازیم. البته این نکته که مردم روزبه روز به علت های شخصی خود به مهاجرت بیشتر علاقه مند میشود نیز باید توجه ویژه ای داشت زیرا که هر روش مهاجرت بسته به شرایط زندگی و علاقه متقاضی متفاوت میباشد بنابراین در صورتیکه تحقیقات لازم را به عمل نیاورده باشیم و اطلاعات کافی درباره کشور موردنظر خود و قوانین آن نداشته باشیم قطعاً هم سرمایه و هم‌زمان خود را از دست‌ داده‌ایم پس مشورت با مشاوران صادق و متعهد از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین موارد در رسیدن به موفقیت می‌باشد. ثبت شرکت بین‌المللی دارای مزایای بسیار زیادی است که هر کس می‌تواند با توجه به ضوابط موجود، شرایط موردنظر را به نفع خود برگزیند، در ادامه شرکت به برشمردن مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می‌پردازیم.

گامی به سوی موفقیت در کسب و کار

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

چندین و چند راه برای مهاجرت و اخذ اقامت در کشورهای اروپایی وجوود دارد ثبت شرکت از آن دسته سرمایه‌ روش های سرمایه گذاری میباشد که  از طریق راه‌اندازی تجارت وجود دارد که می‌توان به مواردی چون راه‌اندازی تجارت به‌عنوان تاجر منحصربه‌فرد، شریک تجاری، شعب دفاتر شرکت خارجی و ثبت شرکت در کشور موردنظر اشاره کرد.

افرادی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت را دارند، نیازی به اخذ ویزای کاری با نوع دیگری را ندارند، تنها نیاز است مجوز اقامت در کشور موردنظر را برای ثبت شرکت داشته باشند. این مجوز اقامت در ابتدا به‌صورت موقت است و پس از گذشت چند سال، با توجه به موفقیت در تجارت، کسب‌وکار و همچنین شرکت ثبت‌شده، فرد خواهد توانست ویزای بلندمدت و دائم را اخذ نماید. اتحادیه اروپا بستر مناسبی برای فروش خدمات و محصولات می‌باشد و همچنین دسترسی به منبع عظیمی از تأمین‌کنندگان را فراهم نموده است. با ثبت شرکت در اروپا می‌توان در مدت‌زمان کوتاهی اقامت یکی از کشورهای این حوزه را برای مدیرعامل و خانواده اخذ نمود، همچنین می‌توان از مزایای زندگی در اروپا، افتتاح حساب بین‌المللی و بسیاری مزایای دیگر از این طریق برخوردار شد.

سرمایه‌گذاری برای اخذ اقامت اروپا و سودآوری مالی

مزایای ثبت شرکت در اروپا

  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
  • افتتاح حساب بانکی بین‌المللی
  • دوری از تحریم های موجو داخل کشور
  • ورود به بازارهای بین‌المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی
  • دستیابی به سطح بالای رفاه
  • مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی
  • استفاده از معافیت‌های مالیاتی و سایر مشوق‌های صادراتی

این نکته را در نظر داشته باشید که هر کشور اروپایی قوانین و مقررات خاصی برای صدور اجازه ثبت شرکت و اقامت برای خارجیان تنظیم کرده است، برخی از کشورها اخذ اقامت و راه‌اندازی تجارت را امری راحت تلقی می‌کنند درحالی‌که برخی دیگر مسئله اخذ اقامت و راه‌اندازی تجارت را برای غیر اروپاییان عملاً غیرممکن می‌دانند همچنین  برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در هر کشوری، شما باید موارد زیر را مورد ارزیابی قرار دهید:‌

داشتن قوانین و فرآیند آسان برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در آن کشور داشتن قوانین و فرآیند آسان برای تمدید اقامت در آن کشور داشتن قوانین و فرآیند آسان برای زندگی، تحصیل و سفر به سایر کشورهای حوزه شنگن میزان سرمایه لازم برای راه اندازی بیزینس در آن کشور هزینه مناسب انجام فرآیند ثبت شرکت در آن کشور‌هزینه ها و شرایط زندگی در آن کشور مدارک تحصیلی و زبانی و همچنین سوابق کاری مورد نیاز برای ثبت شرکت در آن کشور.

نکاتی که میبایست برای ثبت شرکت به آن توجه شود:

ثبت کلیه تصمیمات تلفیقی و اختلافی، صورتجلسات، تغییرات، مشاوره تخصصی و رفع نقایص ماهوی آن در سیستم های مربوطه همچنین ایجاد دفاتر مجازی و اعمال روش‎ها‏ی معافیت مالیاتی در تمامی مناطق آزاد تجاری بویژه در جزیره کیش از دیگر نکات قابل توجه میتوان به رتبه بندی و تعیین صلاحیت وزارت کار (انجمن صنفی کارفرمایان) برای تمامی شرکتهای خدماتی اشاره کرد در ادامه میتوان به مشاوره کسب جواز تاسیس، تکمیل پرسشنامه، موافقت اصولی و نوشتار انواع طرح‎ها‏ی توجیهی ارائه نمود و ثبت تمامی شرکت‎ها‏ی خارجی، دریافت ویزا کارت و افتتاح حساب در کشورهای متبوع، ثبت شرکتهای بین المللی به همراه ثبت تمامی علائم و اسامی تجاری فارسی و لاتین، نقل و انتقال سهام در شرکت‎ها‏ی سهامی خاص بدون نیاز به حضور در اداره مالیات، جابجایی شرکا و ورود و خروج شریک بدون حضور مستقیم در اداره ثبت شرکتها همچنین عضویت و رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک برای کلیه شرکت‎ها‏ی کامپیوتری و مشاوره رتبه بندی پیمانکاران از سازمان برنامه و بودجه و تمامی ادارات مربوطه.

ثبت شرکت برای تمامی افرادی که سرمایه لازم و همچنین قصد مهاجرت و گرفتن اقامت کشور مقصد را دارند گزینه ای عالی و‌ مناسب میباشد اما برای امنیت و آرامش خاطر خود قبل از اقدام با وکلای خبره در ارتباط باشید.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.