مهاجرت مقطع
فوق لیسانس

مهاجرت مقطع فوق لیسانس

ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی فرصتی عالی برای مهاجرانی می‌باشد که به دنبال پیشرفت رفاه و بالا بردن سطح علم و کیفیت زندگی خود هستند  در واقع تحصیل در کشورهای اروپایی یک فرصت استثنایی برای کسانی است که به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی و آینده شغلی خود هستند. هرچقدر سطح علم و مدرک شما بالاتر باشد فرصت های شغلی برای شما بهتر فراهم خواهد شد بنابر این تحصیل در اروپا باعث اخذ مدرک دانشگاهی معتبر تریی میباشد صرف نظر از اینکه کدام کشور اروپایی را برای تحصیل انتخاب می‌کنید، تحصیل در اروپا در مقطع کارشناسی ارشد به شما این اجازه را می‌دهد که با فرهنگ، زبان و نحوه زندگی مردم این قاره بیشتر آشنا شوید و همچنین آشنایی با تمام این‌ نکات زندگی را نتنها برای شما بلکه برای خانواده شما راحت تر میکند و  یک زندگی هیجان انگیز، جذاب و البته با آرامش را تجربه کنید.

وقتی صحبت از ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی میشود اولین گزینه هایی که ذهن شمارا مشغول میکند کشورهای آلمان ، ایتالیا، فرانسه و یا اسپانیا میباشد ؛ بسیاری از این دانشگاه ها و سایر دانشگاه های اروپایی دارای سطح بالای کیفیت تدریس و علم نسبت به سایر نقاط است محیط‌های آموزشی در این کشورها بسیار پیشرفته و دوستانه است. به لطف سیاست‌های آموزشی قدرتمند، تحصیل در بیشتر کشور‌های اروپایی رایگان است و امکان تحصیل در مقاطع مختلف به خصوص مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی برای علاقه‌مندان فراهم است.

بزرگترین قدم به سوی آینده‌ای روشن و پرامید

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش

تحصیل در کشور اتریش برای کسانیست که  به دنبال تحصیل و زندگی در یکی از کشورهای امن جهان هستند و دوست دارند از مزایای تحصیل رایگان یا با شهریه کم بهره‌مند شوند و ترکیبی منحصر به فرد از فرهنگ‌های آلمانی، ایتالیایی و مجارستانی را تجربه کنند، بدون شک اتریش می‌تواند یک کشور ایده‌آل برای شما باشد. تجربه تحصیل در این کشور زیبا همراه با دانشگاه‌های مطرح و معتبر جهانی و امکانات آموزشی مدرن و محیط بین‌المللی می‌تواند یک دستاورد بزرگ برای علاقه‌مندان به تحصیل در خارج از کشور باشد. 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در آلمان

تحصیل در آلمان فرصتی عالی و استثنایی برای دانشجویانیست که قصد تحصیل در اروپا را دارند همچنین  تحصیل در‌مقطع کارشناسی ارشد در آلمان از بهترین انتخاب ها برای ایرانیان میباشد  به لطف دانشگاه‌های مطرح و کیفیت بالای آموزش همراه با امکان تحقیق در سطح جهانی، آلمان یکی از بهترین‌ کشورهای جهان برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. استاندارد و کیفیت آموزشی در این کشور به گونه‌ای است که فرقی نمی‌کند در کدام شهر آلمان تحصیل کنید. برلین، مونیخ، کلن، فرانکفورت و یا هر شهر دیگری در این کشور دارای بهترین مؤسسات آموزشی و کاملاً مدرن هستند که در بالاترین جایگاه در رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته‌اند. به طور کلی دانشگاه‌های آلمان به دلیل عملکرد تحصیلی، امکانات مدرن دانشجویی و میزان اشتغال بالا فارغ‌التحصیلان مشهور هستند و امکان تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی این کشور موجب شده است تا آلمان اولین کشور مورد نظر دانشجویان بین‌المللی باشد. 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هلند

از بهترین برنامه های تحصیلی میتوان به سیستم آموزشی هلند اشاره کرد مهم نیست چه رشته‌ای را برای تحصیل انتخاب می‌کنید  زیرا در  کشور هلند شما تحت بهترین آموزش قرار می‌گیرد و این یک فرصت عالی برای دانشجویان است که بتوانند به یک متخصص در زمینه رشته خود بدل شوند. بسیاری از دانشگاه‌های هلند در رده‌بندی‌های بین المللی مقام‌های بالایی دارند. بنابراین هلند یکی از گزینه‌های تحصیل در اروپا در مقطع کارشناسی ارشد به‌شمار می‌رود.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسپانیا

دانشجویان کارشناسی ارشد کشور اسپانیا بالاترین و بهترین سیستم آموزشی و دانش عمومی و خصوصی را برخوردار هستند و نکته قابل توجه این است که بیشتر زبان مورد استفاده برای تحصیل در این کشور زبان محلی خودشان میباشد با وجود اینکه بیشتر دانشجویان بین‌المللی به دنبال یادگیری زبان اسپانیایی برای ورود به دانشگاه‌های اسپانیا هستند، بیشتر دانشگاه‌های این کشور با ارائه دوره‌های انگلیسی زبان به خصوص در مقطع کارشناسی ارشد مسیر اخذ پذیرش برای این دانشجویان را ساده‌تر کرده‌اند. 

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایتالیا

 فضای چندملیتی دانشگاه‌های این کشور به همراه شعبه‌های زیاد دانشگاه‌های بین المللی در ایتالیا، شرایط را برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی آسان کرده است. دانشگاه بولونیا به عنوان قدیمی‌ترین دانشگاه جهان، منشاء نظام آموزش عالی غرب محسوب می‌شود. یکی از دلایل تمایل دانشجویان بین‌المللی به تحصیل در ایتالیا، قدمت و اعتبار دانشگاه های ایتالیا  است. همچنین فضای چندملیتی دانشگاه‌های این کشور به همراه شعبه‌های زیاد دانشگاه‌های بین المللی در ایتالیا، شرایط را برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی آسان کرده است. 

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.