ویزا همراه توریستی کانادا

ویزای همراه توریستی کانادا

با ویزا همراه توریستی کانادا، به عزیزانتان بپیوندید!

ویزای توریستی کانادا که از آن با نام ویزای اقامت موقت کانادا (TRV) نیز یاد می شود، یکی از ویزاهای مهم و کاربردی در کانادا به شمار می رود. این ویزا به عنوان ویزای توریستی همراه کانادا نیز شناخته می شود. ویزای توریستی همراه کانادا را می توانیم یک سند رسمی به شمار بیاوریم که توسط سفارت کانادا در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. این مدرک، نشان می دهد که فرد مورد نظر واجد شرایط برای اقامت موقت در کانادا به عنوان توریست، دانش آموز و یا حتی نیروی کاری است. افراد فقط در حالتی می توانند برای ویزای توریستی همراه واجد شرایط در نظر گرفته شوند که بتوانند ثابت کنند اقامتشان در کانادا موقتی است و پس از تمام اعتبار ویزای خود این کشور را ترک خواهند کرد.

شرایط اخذ ویزای همراه توریستی کانادا

برای این که موفق به اخذ ویزای همراه توریستی کانادا شوید، نیاز به فراهم آوردن یک سری شرایط دارید. این شرایط، عبارت هستند از:

هزینه ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا با اسامی مختلف دیگری از قبیل TRV و یا ویزای پنج ساله شناخه می شود. این ویزا به متقاضیان اجازه می دهد که به مدت ۵ سال و هر بار برای مدت شش ماه در کانادا به صورت موقت اقامت داشته باشند.

هزینه درخواست برای ویزای توریستی کانادا، ۱۰۰ دلار است. همچنین، در صورتی که متقاضیان مراحل احراز هویت بیومتریک را انجام نداده باشند نیز باید ۸۵ دلار به ازای هر نفر و ۱۷۰ دلار به ازای هر خانواده برای این کار هزینه کنند. همچنین، هزینه تمدید ویزای توریستی کانادا هم ۱۰۰ دلار است.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای همراه توریستی کانادا

ارائه یک نسخه کپی از تمامی صفحات پاسپورت

شناسنامه به همراه ترجمه آن

نامه تمکن مالی یا گردش حساب چهار ماهه

پرینت حسابی که نشان دهنده گردش درآمد ماهیانه فرد باشد

تکمیل و تایید فرم درخواست ویزا

تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی

دو قطعه عکس با پس زمینه سفید در ابعاد ۳.۵ × ۴.۵

ارائه ترجمه سند ملکی

ارائه ترجمه مدرک شغلی (صاحبان یا دارندگان کسب و کار می توانند جواز کسب خود را ارائه دهند و کارمندان نیز می توانند نامه اشتغال به همراه فیش حقوقی خود را ارائه کنند)ارائه مدارک دعوتنامه کانادا

ترجمه سند ازدواج (در صورت اقدام همسران با یکدیگر)

آغازی فراموش‌نشدنی به سفری از رویاها

میزان تمکن مالی برای ویزای همراه توریستی کانادا

میزان تمکن مالی برای ویزای همراه کانادا، در واقع همان پشتوانه یا توانایی مالی است که متقاضیان باید نشان دهند در اختیار دارند تا قادر به برآورده کردن نیازهای مالی خود و خانواده خود در طول مدت زمان سفرشان به کانادا باشند. میزان تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای همراه کانادا، به تعداد اعضای هر خانواده بستگی دارد.

با ویزای همراه توریستی به دنیایی از زیبایی‌ها سفر کنید!

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.