ویزای سرمایه گذاری در کانادا

ویزای سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا: راهی به سوی آیندهٔ مالی پایدار

ویزای سرمایه‌گذاری کانادا، با نام ویزای کسب و کار انتقال داده می‌شود و برای افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری و تجارت در کانادا هستند، طراحی شده است. به علاوه، باید یک طرح کسب و کار مناسب برای کانادا تهیه کنید و از طرف یکی از ایالت‌های کانادا به عنوان سرمایه‌گذار تایید شوید. پس از برآورده کردن این شرایط، می‌توانید درخواست خود را برای ویزای کسب و کار انتقال داده به کانادا (Canada Business Immigration) ارسال کنید. تصمیم نهایی درباره صدور و یا عدم صدور ویزا توسط مقامات مهاجرت به کانادا گرفته می‌شود. برای دریافت این ویزا، باید شرایط و مدارک زیر را برآورده کنید:

دریافت ویزای کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از ویژگی‌های بسیار جذاب سرمایه‌گذاری در کشور کانادا دریافت ویزای موقت و سپس اقامت دائم در این کشور است. کانادا کشوری است که در سالیان اخیر همواره در میان بهترین کشورهای اقتصادی جهان می‌درخشیده است. همچنین این کشور به دلیل رفاه اجتماعی بالا یکی از بهترین گزینه‌ها برای اقامت شما و خانواده‌تان است. شما عزیزان می‌توانید اقامت دائم خود را در کشور زیبای کانادا پس از گذشت تنها سه سال دریافت کنید. البته این زمان برای افراد مختلف با توجه به شرایط و روش سرمایه‌گذاری آن‌ها متفاوت است.

سرمایه گذاری در کانادا: شانسی برای تحقق رویاهای مالی

انواع سرمایه گذاری در کانادا

  • راه اندازی استارتاپ در کانادا

با تجاری سازی ایده های خلاقانه، اقامت سرمایه گذاری کانادا را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید!

  • کارافرینی کانادا

بالاترین قوانین حمایتی ویژه کارآفرینان و کسب و کارهای نوپا. کانادا سخت به دنبال جذب کارآفرینان است!

با خرید تمام یا حداقل ۵۱ درصد از سهام یک بیزینس می توانید علاوه بر کسب درآمدهای دلاری اقامت دائم کانادا را نیز دریافت کنید!

  • خود اشتغالی کانادا

این برنامه مختص هنرمندان و ورزشکاران است تا با راه اندازی کسب و کار شخصی خود اقامت کانادا را نیز دریافت کنند.

  • ثبت شرکت در کانادا (راه اندازی بیزینس)

با ثبت شعبه‌ای از شرکت خود در کانادا یا ثبت شرکتی جدید با ارائه بیزینس پلن مناسب می توانید کارت اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

  • سرمایه گذاری در استان های کانادا

دولت کانادا مسیر کارآفرینی برنامه های مهاجرت استانی کانادا را برای جذب سرمایه ‌گذاران و کارآفرینان خارجی ارائه داده است

سرمایه گذاری در کانادا: سفری به سوی آیندهٔ مالی روشن

بهترین سرمایه گذاری در کانادا

بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا بستگی به نیازها و شرایط هر فرد و شرکت دارد. اما با توجه به شرایط و محدودیت‌های مختلف، می‌توان چندین راهبرد برای سرمایه‌گذاری در کانادا معرفی کرد:

1- سرمایه‌گذاری در بورس: با وجود حضور بورس کانادا و شرکت‌های معروفی مانند بانک‌ها و شرکت‌های نفت و گاز، سرمایه‌گذاری در بورس کانادا می‌تواند یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا باشد.

2- سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات: با توجه به روند رو به رشد قیمت خانه‌ها در شهرهای بزرگ کانادا، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات نیز می‌تواند به یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا تبدیل شود.

3- سرمایه‌گذاری در صنایع فناوری: با وجود پایگاه فناوری بسیار قوی کانادا و حضور شرکت‌های معروفی مانند Blackberry و Shopify، سرمایه‌گذاری در صنایع فناوری نیز می‌تواند یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری باشد.

4- سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی: با توجه به ظرفیت خوب کشاورزی و دامپروری در کانادا، سرمایه‌گذاری در این بخش نیز می‌تواند به یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری تبدیل شود.

5- سرمایه‌گذاری در خوداشتغالی: با توجه به آینده خوب بازار کار کانادا و وجود حوزه‌های جذاب و نوآورانه، سرمایه‌گذاری در خوداشتغالی نیز می‌تواند به یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا تبدیل شود.

در کل، بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا بستگی به نیازهای و شرایط هر فرد و شرکت دارد و باید با توجه به شرایط مالی و قانونی، نقشه‌ریزی دقیقی انجام داد.

ویزای کسب و کار کانادا

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.