Job Seeker در اروپا

جاب سیکر راهی موثر برای جستجوی شغل

Job Seeker در اروپا یک فرصت جذاب برای یافتن شغل مورد علاقه و بهبود زندگی است. با بودن در جستجوی کار در اروپا، شما به محیط کاری بین‌المللی و متنوع دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با شرکت‌ها و سازمان‌ های بین‌ المللی همکاری کنید. این فرصت، برای توسعه و پیشرفت حرفه‌ای شما بسیار مهم است. با جستجوی کار در اروپا، شما می‌توانید تجربه‌ حرفه‌ای خود را ارتقا داده و مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرید. اروپا بازار کار پویایی دارد و شما می‌توانید در صنایع مختلفی مانند فناوری، مهندسی، بازاریابی، مدیریت، مالی و غیره فعالیت کنید.

جستجوی شغلی ایده‌آل

جاب سیکر آلمان و اتریش

تاحالا به این نکته توجه کردید که چقدر زمان مهم است و در عرض شش ماه میتوان زندگی خود را به سمت و جهتی متفاوت هدایت کنید و موفقیت را تنها کمتر از شش ماه به دست آورید؟ متقاضیان که در جستجوی کار هستند میتوانند مستقیما با کارفرما در ارتباط باشند و به صورت فیزیکی با کارفرما قرارداد کاری بنویسند به این شکل که متقاضیان جویای کار در اروپا می توانند جهت دریافت شغل و مهاجرت به کشور های اروپایی از طریق کار؛ ابتدای امر از طریق ویزای جاب سیکر وارد خاک کشور مقصد شده ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر مدتی شش ماهه دارد و فقط به متقاضی اصلی ارائه میشود که تنها در دو کشور آلمان و اتریش پرداخته میشود و پلی مناسب برای ایرانیان برای مهاجرت به حساب می آید زیرا که این دو کشور شدیدا به نیروی متخصص در زمینه های مختلف نیازمند است.

جستجوی شغل را به ما بسپارید و به دنبال شغلی ایده‌آل بگردید!

ویزای جستجوی کار آلمان

این ویزا یک ویزای شش ماهه است که برای‌ مهاجرت متقاضی صادر میشود که در این صورت فرد متقاضی میتواند با دریافت اجازه اقامت به مدت شش ماه در این کشور مستقر شود و به جستجوی کار بپردازد. در خصوص نحوه گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان، شخص متقاضی باید دارای مدرک تحصیلی حداقل لیسانس باشد و بتواند مرتبط با رشته تحصیلی خود، کار مورد نظر در این کشور را به دست آورد. همچنین ارائه سابقه کاری مرتبط و داشتن مدرک زبان در سطح B1 در اخذ این نوع ویزا بسیار حائر اهمیت است. با اخذ این نوع ویزا، به راحتی امکان کار در آلمان فراهم نخواهد شد، بلکه شخص متقاضی تنها اجازه یافتن کار در آلمان را به دست می آورد و در صورت یافتن کار باید ویزای خود را به ویزای بلند مدت تغییر دهد. 

با ما، بهترین شغل را پیدا کنید!

ویزای جستجوی کار اتریش

اتریش به عنوان یکی از کشورهای اروپای مرکزی، با استقبال زیادی برای مهاجرت کاری به این کشور رو به رو است.  از عواملی  که میتوان برای افزایش تمایل مهاجران برای انتخاب کشور اتریش به عنوان مقصد اشاره کرد می توان به قرار گرفتن اتریش در بین ده کشور ثروتمند جهان، همسایگی با کشور صنعتی و قدرتمند آلمان، جمعیت کم، نرخ بیکاری پایین، موقعیت جغرافیایی ممتاز در مرکز اروپا، ثبات اقتصادی، امنیت بالا و خدمات اجتماعی مناسب اشاره کرد.

همراه ما باشید و به دنبال شغلی منحصر به فرد بگردید!

ویزای کاری آلمان

اقامت کاری در آلمان به صورت سالیانه تمدید خواهد شد و شخص متقاضی در صورتی که بتواند 5 سال به طور تمام وقت در این کشور مشغول به کار شود و مالیات و بیمه خود و اعضای خانواده خود را نیز پرداخت نماید می تواند در سال پنجم اقامت خود، برای اقامت دائم کشور آلمان درخواست دهد. با گذشت 5 سال از اقامت شخص متقاضی، فرد متقاضی این امکان را دارد تا در سال هفتم، درخواست پاسپورت کشور آلمان را مطرح کند؛ در این صورت می توان تابعیت کشور آلمان را به دست آورد. خوب است بدانید که شخص متقاضی باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشد. همچنین دانستن تاریخ کشور آلمان از اهمیت بسیاری برای اخذ پاسپورت این کشور برخوردار است.

شغل رویاییتان منتظر شماست؛: اکنون با ما به دنبال آن بگردید.

دریافت ویزای اتریش

برای ورود به کشور مجسمه ها، راه های مختلفی وجود دارد که اخذ ویزای کاری و در نهایت اقامت کاری، یکی از جذاب ترین آنها می باشد. با توجه به رقابت فشرده افراد جویای کار در کشور اتریش، داشتن رزومه تحصیلی و کاری خوب و تسلط به زبان رسمی این کشور، یعنی زبان آلمانی، بیش از پیش ضروری می باشد. همچنین درصورت پیدا کردن شغل مناسب در شش ماه پس از اتمام این مدت می توانید در این کشور اقدام به تمدید مجوز نمایید و اگر مدت زمانی را در آن کشور سپری کنید می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.

هدف ما در موسسه مهاجرتی AndisheCo از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا است.
اطلاعات تماس موسسه اندیشه 

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.