خرید بیزینس در
کانادا

خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا و رسیدن به رویای کسب و کار

خرید بیزینس در کانادا، از جمله روش های مهاجرت به کانادا است که افراد دارای سابقه مدیریت کسب و کار می توانند از مزایای آن استفاده کنند. در این روش مهاجرت شغلی کانادا، شرایط نسبتا آسانی را در مسیر اخذ اقامت دائم کانادا، دارید و در صورتی که هوشمندانه عمل کنید می توانید یک بیزنس پرسود با درآمد دلاری را در کانادا خریداری کنید.

علاوه بر این می توانید به راحتی برای مهاجرت خانوده تان نیز اقدام کنید. فرزندان شما امکان تحصیل رایگان در کانادا خواهند داشت. همچنین امکان اشتغال همسرتان در بیزنس خریداری شده (یا هر بیزنس دیگری) وجود دارد، چون او اجازه کار باز خواهد داشت.

سرمایه موردنیاز برای خرید بیزینس در کانادا

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید بیزینس در کانادا، به فکتورهای زیادی مانند محل بیزنس، تعداد کارکنان، نوع خدمات ارائه شده، میزان فضای مورد نیاز و… بستگی دارد.

شرایط خرید بیزینس در کانادا

سابقه کار و تمکن مالی:

از شرایط اساسی این برنامه مهاجرتی باید به داشتن توانایی در مدیریت کسب و کار مورد نظر اشاره کرد و تمکن مالی نیز مهم ترین شرط این برنامه است. میزان این تمکن مالی به شرایط کسب و کار مورد نظر و محل آن بستگی دارد. اما به صورت میانگین، ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار تمکن مالی برای خرید یک بیزینس ارزش آور در این کشور مورد نیاز است.

بیزینس پلن:

 از دیگر شرایط مهم این برنامه مهاجرت شغلی، داشتن طرح کاری دقیق است که احتمالا در پروسه اقامت دائم به آن نیاز خواهید داشت. ارائه بیزینس پلن نیز در مرحله پس از خرید بیزینس در کانادا مورد نیاز است.

زبان انگلیسی:

به صورت کلی سطح دانش زبان انگلیسی در این روش بستگی به نوع بیزنس دارد. برخی بیزنس ها را می توان بدون داشتن دانش بالای زبان انگلیسی اداره کرد. اما برای برخی بیزنس ها که صاحب بیزنس باید با مشتری ارتباط دائم داشته باشد فرد باید مهارت های زبان انگلیسی قوی داشته باشد. در مرحله پس از خرید بیزینس در کانادا، شما باید به مفاد قرارداد پایبند باشید که شامل حضور شما در کسب و کار مورد نظر و استخدام فرد کانادایی در آن است.

دریافت اقامت دائم از طریق خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا و شکوفایی در بازاریابی جهانی

دریافت اقامت دائم از طریق خرید بیزینس به دو روش صورت می گیرد.

 1. در روش اول از طریق انتخاب یکی از برنامه های سرمایه گذاری یا کارآفرینی استانی و دارا بودن شرایط لازمه برنامه انتخابی، میتوان برای دریافت اقامت دائم اقدام کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه سرمایه گذاری در کانادا مراجعه فرمایید.
 2. در روش دوم به صورت مستقیم با دریافت اجازه کار و از طریق (significant benefit) و دریافت ۲۰۰ امتیاز در سیستم اکسپرس انتری و داشتن شرایط لازمه اکسپرس انتری اقامت دائم را دریافت کرد.

کانادا، سرزمین فرصت‌های بیزینس

مزایای خرید بیزینس در کانادا

در روش خرید بیزینس در کانادا، علاوه بر بحث سرمایه گذاری در کانادا، از جمله مزایای اساسی آن، می توان به امکان اقدام برای اقامت سایر اعضای خانواده، اشاره کرد. در این روش به راحتی می توانید ویزای کار برای همسر خود دریافت نمایید. بعد از دریافت اقامت دائم، همسر و فرزندان شما نیز موفق به اخذ اقامت خواهند شد.

 • زمان انجام پروسه سریع است.
 • نیاز به مدرک زبان با نمره بالا ندارد.
 • محدودیت سنی جهت اخذ اقامت ندارد.
 • نیاز به داشتن میزان خاصی دارایی خالص ندارد.
 • محدودیت های سرمایه گذاری استانی را ندارد.
 • شرایط سرمایه گذاری با میزان دارایی متقاضیان انعطاف پذیر است.
 • با یک بیزینس واقعی و اجازه کار واقعی وارد کانادا خواهید شد.
 • سرمایه گذاران این حق را دارند که مدیریت کسب و کار خود را برعهده بگیرند.
 • متقاضیان، آزادی عمل کامل در خصوص راه اندازی بیزینس در هر یک از استان ها و شهرهای کانادا که مد نظر دارند، خواهند داشت.
 • صدور اجازه کار برای متقاضی اصلی به مدت ۱ سال
 • صدور اجازه کار باز و تحصیل برای همسر متقاضی
 • امکان ورود به کانادا در عرض ۶ یا ۷ ماه
 • امکان تحصیل رایگان در کانادا برای فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی
 • امکان قرار گرفتن فرزندان متقاضی در پرونده وی تا سن ۲۲ سالگی
 • وجود امکان تقاضای اقامت دائم کانادا پس از گذشت ۱ سال از فعالیت کسب و کار خریداری شده

برای اخذ اقامت دائم با خرید بیزینس در کانادا با ما تماس بگیرید.

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.