موسسه اندیشه AndisheCo

AndisheCo CopyRight 2023

موسسه اندیشه AndisheCo

AndisheCo CopyRight 2023

خرید فرانچایز در

کانادا

صفر تا صد خرید فرانچایز کانادا

فرانچایز در کانادا

اگر به دنبال راهی برای شروع تجارت خود در قاره آمریکا هستید، یکی از راه های ممکن خرید فرانچایز در کانادا است. شما با این کار می توانید پای در جایی بگذارید که پیش تر توانسته است تبلیغات لازم را انجام بدهد و موفقیت کافی را از نظر برند سازی انجام داده باشد. در حقیقت شما از این طریق می توانید اطمینان داشته باشید که در صورت مدیریت درست تجارت خود قادر خواهید بود به سود تضمینی برسید. بسیاری از صاحبان امتیازان به شما کمک های مالی ارائه خواهند کرد تا بتوانید فعالیت خود را آغاز کنید و همه چیز به صاحبان اصلی امتیاز تجارت مد نظر شما بستگی دارد.

مراحل خرید فرانچایز در کانادا

1. مشاوره تخصصی

2. تحقیق در مورد برندها

3. تمکن مالی

4. تماس با مالکیت

5. بستن قرارداد

6. تاسیس شعبه

7. مجوز LMIA

8. ارائه مدارک

9. مدرک زبان

10. اقدام برای ویزا

11. اقامت دائم

 

مجوز لازم برای خرید فرانچایز کانادا

مجوز LMIA برای خرید فرانچایز در کانادا

مجوز LMIA برای تاسیس یک بیزینس و حضور نیروی کار خارجی در این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. این مجوز از خارج از کانادا نیز قابل درخواست است و می توانید در کمتر از یک یا دو ماه آن را اخذ کنید. مجوز LMIA مشخص می کند که سازمان های مهاجرت و دولت این کشور با حضور نیروی خارجی در کانادا مخالفتی ندارند و از نظر قانونی هیچ مشکلی برای این کار وجود ندارد.

پس از خرید یک بیزینس آماده یا خرید حق امتیاز یک برند، شما نیاز دارید تا برای مجوز LMIA اقدام کنید و آن را ضمیمه پرونده تان کنید. با این کار، شما که خریدار حق امتیاز هستید خواهید توانست بدون مشکل در خاک این کشور به عنوان یک نیروی کار خارجی فعالیت شغلی داشته باشید. در حالت کلی، هزینه برای اخذ این مجوز هزار دلار است و در مدت زمان چند هفته ای می توان آن را به راحتی دریافت کرد.

شرایط مهم برای موفقیت در اخذ مجوز LMIA

کسب و کار مورد نظر سودآوری برای اقتصاد این کشور داشته باشد. پس از آگهی استخدام فرد کانادایی برای شغل مورد نظر پیدا نشود.فرد باید قدرت پرداخت حقوق ها در بیزینس آینده را داشته باشد.در کسب و کار مورد نظر باید نیاز به حضور فرد خارجی باشد. مهارت زبان برای خرید فرانچایز در کانادا 

Andisheco برای خرید فرانچایز شما را همراهی می کند

مدارک لازم برای خرید فرانچایز در کانادا

• اسناد ثبت فرانچایز کانادایی

• اثبات فعالیت بیزینس مورد نظر در بازار کار این کشور

• کپی پاسپورت و مدارک هویتی فرد

• بیزینس پلن و طرح تجاری

• رزومه و سابقه شغلی متقاضی

• مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی

• مدرک تحصیلی فرد

• اسناد مربوط به ازدواج (در صورت وجود)

• مدارک معاینات پزشکی و نبود سوء پیشینه

• مدارک تمکن مالی

مهارت های زبان از الزامی ترین نکات برای موفقیت در این مسیر هستند. شما برای رهبری شعبه فرانچایز در کانادا نیاز دارید تا به سطح خوبی از زبان دست پیدا کنید و بهتر است یادگیری زبان را در اولین فرصت شروع کنید. البته، جای هیچ نگرانی نیست چرا که برای رسیدن به یک سطح قابل قبول که سطح ۴ یا ۵ آیلتس خواهد بود، زمان بسیار زیادی لازم نیست. هر اندازه بتوانید مهارت های زبان بهتری را ارائه دهید، مطمئنا شانس خرید فرانچایز کانادا و رسیدن به موفقیت در روند ویزا نیز افزایش پیدا خواهد کرد. 

بهتر است برای زبان انگلیسی اقدام کنید و به صورت مشخص برای مدرک زبان آماده شوید. البته، در صورتی که قصد حضور در یک منطقه فرانسوی زبان را در کبک داشته باشید، می توانید به راحتی برای مدرک فرانسوی اقدام کنید. مزیت مهم روش های مهاجرت به کانادا این است که با هر دو مدرک خواهید توانست به اقامت دست پیدا کنید و اهداف تان را دنبال کنید. شاید برای خواندن زبان از صفر شما به زمان یک تا دو ساله نیاز داشته باشید. در صورتی که مهارت زبان شما در حد قابل قبولی قرار دارد، می توانید با یک برنامه ریزی صحیح در مدت شش ماهه نیز به نمره مورد نظر دست پیدا کنید. گفتنی است، مدرک زبان آیلتس انگلیسی یا CELPIP در این برنامه مورد تایید است. در صورتی که بخواهید مدرک فرانسوی ارائه دهید، با مدرک TEF یا TCF خواهید توانست به موفقیت دست پیدا کنید.

شرایط خرید فرانچایز در کانادا

• داشتن تمکن مالی برای خرید و راه اندازی بیزینس مورد نظر

• داشتن سابقه کار مدیریتی

• خرید حداقل ۵۱ درصد از سهام شعبه مورد نظر

• داشتن سطح مناسب زبان انگلیسی یا فرانسوی

• ارائه طرح تجاری

• مجوز LMIA

• حضور فیزیکی متقاضی در بیزینس مورد نظر

اقامت با فرانچایز در کانادا

اخذ اقامت دائم با استفاده از خرید فرانچایز در کانادا

امکان اخذ اقامت دائم با استفاده از روش خرید فرانچایز در کانادا وجود دارد. شما در این روش باید مراحل اولیه را پشت سر بگذارید و ویزای کار اولیه را دریافت کنید. دقت داشته باشید که اخذ ویزای شغلی در ابتدا به معنی پایان کار نیست و شما باید با این مجوز در کشور کانادا حضور پیدا کرده و مقدمات اقامت دائم را فراهم کنید. در واقع، نیاز است تا در کمتر از یک سال بیزینس مورد نظر را با حق امتیاز خریداری شده تاسیس کنید.

روش های دیگر برای مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرتی رایگان

هدف ما در موسسه مهاجرتی اندیشه از مطالب ارائه شده، اطلاع رسانی و کمک به عزیزان علاقمند به مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا می‌باشد.

برای ارتباط با مشاوران مهاجرتی ما فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

برای دریافت مشاوره مهاجرتی فرم زیر را پر کنید.