آخرین ایونت قبرس شمالی سال 2023

شرایط آب هوایی مساعد، وجود سیاست های مالی خوب برای مهاجران، فرصت های شغلی فراوان و… باعث شده قبرس شمالی به یکی از جذاب ترین کشورها برای مهاجرت تبدیل شود. قبرس شمالی در واقع یک جزیره با امکانات عالی برای زندگی، کار، گذراندن دوران بازنشستگی و… است. اگر عاشق آب و هوای گرم و آفتابی هستید، این کشور می تواند بهترین مکان برای زندگی برای شما محسوب شود. زیرا در قبرس شمالی تقریبا 320 روز از سال می توانید از روزهای آفتابی نهایت لذت را ببرید.

پروژه های مسکونی در قبرس شمالی از تنوع زیادی برخوردار هستند؛ تیم ما در نظر دارد تا در این ایونت تمامی پروژه ها را به شما عزیزان معرفی کند تا شما با توجه به سلیقه و شرایط خود نسبت به انتخاب ملک دلخواه اقدام کنید. در پروژه های مسکونی تکمیل شده و در حال ساخت تنها با پرداخت 30 درصد مبلغ کل واحد، امکان عقد قرارداد و دریافت اقامت قبرس شمالی فراهم می باشد و در خصوص مابقی مبلغ امکان خرید به صورت اقساط بدون بهره مهیا است. ضمنا 3 شب و 4 روز اقامت رایگان برای مشتریان عزیز جهت ارائه اطلاعات جامع و بازدید از پروژه ها، تدارک دیده شده است.

برای شرکت در ایونت خرید ملک در قبرس شمالی تنها کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما برای هماهنگی لازم با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.