موسسه اندیشه AndisheCo

AndisheCo CopyRight 2023

موسسه اندیشه AndisheCo

AndisheCo CopyRight 2023

مشاوره خرید ملک در
قبرس شمالی
ارتباط در واتساپ
مشاوره خرید ملک در
قبرس شمالی
ارتباط در واتساپ
مشاوره خرید ملک در
قبرس شمالی
ارتباط در واتساپ
مشاوره خرید ملک در
قبرس شمالی
ارتباط در واتساپ
Previous slide
Next slide

سرمایه گذاری و خرید ملک در

 قبرس شمالی

قبرس شمالی واقع در شرق مدیترانه و سواحل غربی ترکیه، مکانی خاص برای اولین ملاقات تاجران بوده است. تابستان های طولانی و گرم در گوشه منحصر به فرد دریای مدیترانه جوی دوست داشتنی برای مهاجران و ساکنان این کشور فراهم کرده است. البته زمستان ها با کمی باران نیز از صفات این کشور زیبا است. کشور قبرس از کشورهای کوچک و کم جمعیت است اما از لحاظ اقتصادی کاملا غیر وابسته و روبه رشد میباشد. هر ساله نزدیک به ۱۲ درصد رشد قیمت در بازار املاک قبرس شمالی باعث شده تا افراد زیادی از کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی بازدید کنند. خرید ملک در قبرس شمالی یکی از روش های دریافت اقامت این کشور میباشد که در ادامه به معرفی بیشتر آن می پردازیم. افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیش از ۶ ماه در سال دارند، باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند. برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس باید پس از انجام مراحل خرید، مدارک مربوطه را به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. شایان به ذکر است که برای خریداری ملک هیچ نیازی به حضور دائمی شما در این کشور نیست و شما میتوانید در کشور خود سکونت داشته باشید. همچنین در مواقع نیاز یا دلخواه میتوان از کشور خارج یا به کشور وارد شوید. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک در قبرس شمالی و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند. این موضوع یکی از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی است.
قبرس شمالی
خرید ملک در قبرس
خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس

خرید ملک در قبرس شمالی

قیمت خانه در قبرس شمالی

به علت پیشرفت اقتصاد روز افزون قبرس شمالی و رفاه اجتماعی در این کشور بازار املاک و مستغلات دارای بهترین قیمت ها در میان کشورهای مدیترانه است اما نکته قابل اهمیت موقعیت مکانی خانه ها است. برای مثال قیمت خانه و ویلاها در مناطق ساحلی  با سایر نقاط متفاوت است و بسته به نوع مستغلات خریداری شده فرق دارند. برای مثال هزینه آپارتمان با پنت هوس یا ویلا دارای تفاوت قیمت می باشند.
خرید ملک در قبرس شمالی
خرید ملک

قبرس شمالی؛ جواهری نهفته در قلب شرق مدیترانه

خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

مزایای خرید خانه در قبرس شمالی

برای افرادی که به صورت مستقل و یا همراه خانواده قصد مهاجرت و اقامت دارند، خرید ملک در قبرس شمالی بهترین راه است. برای اقامت قبرس شمالی چه چیز بهتر از سرمایه گذاری در یک جای امن و با خانه ای مستقل.  همچنین دلایل مختلفی برای خرید ملک در قبرس شمالی وجود دارد.

مزایای خرید و سرمایه گذاری ملک در قبرس شمالی

1. احتمال اتحاد قبرس شمالی و جنوبی

قبرس شمالی به عنوان بخشی از خاک جمهوری قبرس عضو اتحادیه اروپا محسوب میشود. در صورت مذاکرات صلح با قبرس جنوبی که با بررسی های بسیار مشخص به افزایش رشد سه برابری قیمت املاک منجر می شود، هم اکنون قیمت املاک در قبرس جنوبی دو نیم برابر املاک قبرس شمالی است. بنابراین این مذاکره یک شانس بسیار عالی برای افرادی که ملکی را در بخش شمالی خریده اند، است.

2. رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالی

به طور میانگین سالیانه املاک و مستغلات در این کشور رشد پنج تا دوازده درصدی داشته است و بیشتر مختص املاک پیش فروش و خریداری شده است. همچنین به دلیل سرسبزی جزیره هجوم بسیاری از اتباع و مهاجران در سراسر دنیا به این کشور درصد اقامت سالانه افزایش داشته است. به دلیل جاذبه های توریستی و گردشگری نیز جذب مهاجر رو به افزایش میباشد در نتیجه رابطه مستقیمی با افزایش قیمت ملک دارد.

3. آسان بودن روند اداری و سادگی ثبت اسناد

این کشور بر خلاف بسیاری از کشورها از روند ساده تری برای اقامت برخوردار است درنتیجه شما برای خرید ملک در قبرس شمالی هیچ گونه نیازی به تاسیس شرکت ندارید؛ ضمن این که روند قانونی و اداری در این مراحل بسیار آسان و ساده میباشد که به سرعت میتوان امور پرونده را پیش برد. در کل با پرداخت 30 درصد هزینه کل ملک به نام شخص مورد نظر ثبت شده و بلافاصله امکان انجام مراحل اقامت در طول سه هفته فراهم می شود.

4. شرایط آسان اقامت در قبرس شمالی

برای افرادی که قصد اقامت بلند مدت بیش از 6 ماه در این کشور را دارند شرایط بسیار آسانی در نظر گرفته شده است اما باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند بنابراین برای دریافت اقامت از خرید ملک بعد از مرحله خرید مدارک مربوطه را به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را به نام خریدار مورد نظر ثبت نمایند. همچنین صدور مجوز به معنی حضور دائم متقاضی در قبرس نیست و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می کنند.

5. اخذ اقامت دائم

پس از اقامت در کشور قبرس شمالی به مدت ۵ سال (بدون نیاز به زندگی مداوم و حضور در جزیره برای تمام مدت)، افراد خارجی حق دریافت کارت اقامت ۵ ساله این کشور را خواهند داشت. به طور کلی کشور قبرس شمالی یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک و مستغلات در دنیا است؛ هم شما و هم خانواده عزیزتان از امکانات و رفاه این جزیره سرسبز بهره مند خواهند شد؛ چه بسا از امنیت سرمایه خود نیز مطمئن خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق درخواست مشاوره با ما در ارتباط باشید.

اقتصاد پویای قبرس شمالی، فرصتی برای خرید ملک با بازدهی بالا

سرمایه گذاری در قبرس شمالی

فرم ثبت نام

شروع به تایپ کنید تا مقاله های مورد نظر خود را ببینید.

برای دریافت مشاوره مهاجرتی فرم زیر را پر کنید.